Green Card Başvuru Takip
 
ANA SAYFA HEMEN BAŞVURUN GREEN CARD NEDİR KAZANANLAR SIK SORULAN SORULAR İLETİŞİM
 

Green Card Başvuru - ÜCRETSİZ

Green Card başvuruları gerçekten ücretsiz mi?

Evet tüm green card başvurularınu ücretsiz olarak yapıyoruz. Kesinlikle başvuru yaparken yada daha sonrasında Green Card çıkmadığı zaman bir ücret talep edilmemektedir.

2015 yılından itibaren tüm Green Card Başvurularınız ücretsiz yapılmaktadır. Artık önce kazan sonra öde ile Green Card kazandığınız zaman ödeme yapabilirsiniz. Green Card kazanmadığınız sürece firmamız hiçbir ücret almamaktadır.

Ücretsiz Green Card başvurularından tüm başvuru aşamalarını online olarak takip edebiliyorsunuz. Başvuru aşamasında kredi kartı ile yada banka havalesi ile bir ödeme yapmanız gerekmemektedir. Green Card kazandığınızda müşteri temsilcimiz sizi arayıp bilgilendirmektedir. Size ait olan konfirmasyon numarası ile Amerika’nın resmi sitesinden kazandığınızı kendiniz de kontrol edebilmektesiniz.

Neden Ücretsiz Green Card başvurusu yapıyoruz?
Green Card başvuruları için Amerika bir ücret almamaktadır. Green Card çıkmadığı zaman başvuru için verdiğiniz ücret yandığından her sene binlerce kişi boşu boşuna Green Card başvuru ücreti ödemekte, mağdur olmakta ve Green Card çıkmamaktadır. Firmamız 2015 yılından itibaren tüm Green Card başvurularından ücret almaktadır. Sadece bizim aracılığımız ile başvuru yapıp kurada ismi çıkan (kazanan) başvurulardan kazandıkları tarihte ücret almaktadır.

ÜCRETSİZ BAŞVURU İÇİN TIKLAYIN
 
Green Card Amerika Uçak Bileti