Green Card Başvuru Takip
 
ANA SAYFA HEMEN BAŞVURUN GREEN CARD NEDİR KAZANANLAR SIK SORULAN SORULAR İLETİŞİM
 

Green Card Konfirmasyon No Nedir?

Green card başvuruları geçmiş yıllarda online olarak kontrol edilemiyordu. Amerika hükümeti sadece Green Card kazananların adreslerine posta ile kazandıklarına dair yazı gönderiyorlardı. Bir çok kişiye bu postalar ulaşmıyor. Başvuru sahipleri kazandıklarından haberdar olamıyorlardı.

Artık Green Card başvuruları tamamlandıktan sonra aşağıdaki gibi konfirmasyon numarası verilmektedir. Bu numara ile başvuru sahibi online olarak Amerika’nın resmi göçmenlik dairesinin sitesinden başvurular açıklandıktan sonra yapılmış olan başvurunusu kontrol edebilmektedir. 

Amerika Hükümeti kazananlara bir duyuru yada adreslerine bildirim yapmamaktadırlar. Tüm başvuru sahipleri konfirmasyon numarsı ile kontrol etmek zorundadırlar. Firmamızdan başvurularda tüm müşterilerimize Amerika başvuru sonuçlarını açıkladıktan 1 gün sonra konfirmasyon numaralarını başvuru takip bölümünden görebilmektedirler. Başvuru sahipleri kazanıp kazanmadıklarına kendileri bakabilmektedirler.

Ayrıca tüm başvurular tek tek firmamızdan da kontrol edilmektedir. Kazananlara telefon, SMS, ve email ile bilgi verilmektedir.,

 

 

Başvurunuz yapıldıktan sonra ekran görüntüleri ve konfirmaston numaranız aşağıdaki gibi görebilirsiniz. 

 

Green Card konfirmasyon numarasının başında bulunan ilk 4 hane hangi yıl için başvurunuzun yapıldığını belirtmektedir. 

 

  
Green Card Amerika Uçak Bileti