Green Card Başvuru Takip
 
ANA SAYFA HEMEN BAŞVURUN GREEN CARD NEDİR KAZANANLAR SIK SORULAN SORULAR İLETİŞİM
 

Green Card Şikayetleri


PARA İSTEYENLERE DİKKAT!

Green Card başvurusu için önden ücret veriyorsanız dikkat ediniz. Bir çok mağdur ödeme yaptığı halde başvuru yapılmadığı için mağdur olmaktadır. Başvurunuzun yapıldığından emin olun. Bazı kişiler başvuruları yapmıyor ve başvurunuz hakkında bilgi vermiyor. Üstelik daha sonra kazandığınız diye ayrıca arayıp para istiyorlar. BAŞVURU YAPARKEN MAĞDUR OLMAYIN.

BAŞVURUNUZ YAPILMIYOR!

Green Card başvurusundan en çok ödeme alındığı halde başvurular yapılmamaktadır. Green Card başvurusu yapıldığı sanan bir çok kişi para ödemesine rağmen başvurusunun yapılmadığını belirtiyor. Green Card konfirmasyon numarası ile başvurularını kontrol etmek istediklerinde kendilerine ya hiç konfirmasyon numarası verilmiyor yada yanlış konfirmasyon numarası vererek dolandırıyorlar.
 

KAZANDINIZ DİYE ARAYANLARA DİKKAT!

Green Card başvurusu yapmadan kazanamazsınız. Bazı firmalar ön başvuru formu dolduran kişileri telefonla arayarak Green Card kazandınız; VIP listedesiniz, ilk bin kişinin içindesiniz hemen kredi kartı ile ödeme yapın hakkınız yanmasın gibi telefonda bir çok yalan söyleyerek dolandırmaktadır. KESİNLİKLE TELEFONDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME YAPMAYIN. Green Card kazandınız diye arayan dolandırıcılara itimat etmeyin. MAĞDUR OLMAYIN

KONFİRMASYON NUMARASI VERMEYEN SİTELER!

Ödeme yaptıkları halde Green Card konfirmasyon numarası vermeyen bir çok site sizin başvurunuzu yapmadığının bir kanıtıdır. Green Card başvuruları için ücret almak için peşine düşen firmalar başvurularınız için aynı özeni göstermezler. Green Card konfirmasyon numarasını istediğiniz zaman genelde cevap vermezler yada konfirmasyon numarası yerine başka numara verirler. MAĞDUR OLMAMAK İÇİN BAŞVURUNUZA DİKKAT EDİN.

ÖDEMELİ KARGO İLE GREEN CARD GÖNDERENLERE DİKKAT!

Green Card başvurusu yaptıktan sonra kazandınız diye kargo gönderen firmalara dikkat ediniz. Bir çok firma sadece başvuru formu göndermektedir. Green Card kargo ile ödemeli gelen bir kart değildir. Başvurunuzu yaparken sizde mağdur olmayın dikkat edin.

  
Green Card Amerika Uçak Bileti